Rozvita EKO Chipsy jabłkowe z cynamonem- smak, który zachwyca.

Przedstawiamy Wam naszą kolejną nowość jaką są Chipsy jabłkowe Rozvita z cynamonem- wersja BIO

Chcieliśmy stworzyć produkt którego na rynku jeszcze niema. Połączyć smaki i wspomnienia, dbając o to aby na wasze stoły trafiały produkty najwyższej jakości ze sprawdzonych źródeł bez pestycydów czy zbędnej chemii. I tak powstał kolejny nasz produkt jakim są Chipsy jabłkowe z cynamonem w wersji ekologicznej.

Cynamon pochodzi z certyfikowanych BIO upraw- tak samo jak nasze jabłuszka o słodkim smaku- razem tworzą mieszankę idealną.

Są doskonałą alternatywą dla osób lubiących chrupanie 🙂  Nasze chipsy jabłkowe Rozvita to zdrowa przekąska po którą sięgają zarówno dzieci jak i dorośli. Wspaniale nadaje się jako przekąska w szkole, pracy, przed telewizorem, w kinie czy na wycieczce.
Nowe opakowanie to więcej chipsów w środku- 40 g. Porcja zdrowia dla każdego.

Cynamon ma również właściwości :
Cynamon, czyli zmielona kora cynamonowca cejlońskiego (Cinnamonum cassia), to przyprawa, której właściwości docenia się przede wszystkim w okresie świątecznym. Wielu z nas nie wyobraża sobie Bożego Narodzenia bez ciepłego, delikatnego, słodkiego, korzennego zapachu tej przyprawy. Tymczasem cynamon, a także olejek cynamonowy oraz nasiona cynamonowca, znalazł zastosowanie nie tylko w kuchni, lecz także kosmetyce i lecznictwie. Cynamon to bowiem skarbnica licznych substancji zdrowotnych, z których za najcenniejsze uważa się aldehyd cynamonowy, który nadaje cynamonowi charakterystyczny zapach i wykazuje właściwości antynowotworowe, oraz epikatechinę, która razem z aldehydem może zapobiec rozwojowi chorób neurodegradacyjnych i wspomóc ich leczenie. Poza tym cynamon należy do grupy termogeników, czyli substancji przyspieszających przemianę materii i spalanie tłuszczu.”

Więcej o naszych nowościach, procesie produkcji dowiecie się na bieżąco tutaj

EKO chipsy jabłkowe- NOWOŚĆ

EKO chipsy jabłkowe Rozvita

ne tematy na naszym blogu EKO chipsy jabłkowe- NOWOŚĆ